Hakkımızda

Gold Burç, 1990 yılında otomotiv sektöründe yedek parça üretmek için kurulmuştur. Şu an 700 m² kapalı alan üzerinde faaliyet gösteren şirketimiz kısa zamanda ürün yelpazesini genişletmeyi başarmıştır.

 

Gold Burç, çelik kılıflı bronz, çelik kılıflı alüminyum-kalay alaşımları ve beyaz metal malzemelerini kullanarak her çeşit araç, makine, su pompaları, yağ pompaları vb. için sınırsız çeşitten fazla burç, eksantrik yatağı, grank ayları ve motor yataklarının imalat ve satışı konusunda hizmet vermektedir.

 

Gold Burç, uzun yılların bilgi birikimini, Uzman personeli ve günün teknolojisi ile bugün Türkiye'nin önde gelen burç imalatçısı ve ihracatçısıdır.

 

Gold Burç, imalatının yarısından fazlasını yurt içindeki müşterilerine sunarken, geri kalan kısmını Avrupa, Amerika, Orta-Doğu ve Asya ülkelerine ihraç etmektedir.

 

Gold Burç, benzinli veya dizel her tip motor için, kalın veya ince cidarlı yatak imal etmektedir. Ürün yelpazesini; ana yatak, kol yatak, ay yatak, kol burcu ve eksantrik burçları oluşturmaktadır.

 

ÜRETİM YAPTIĞIMIZ TAŞIT ve ARAÇLAR:

İş Makina Burçları

Su Motoru Yatak Burçları

Binek Otomobilleri

Ticari Araçlar

Otobüsler

Kamyonlar

Traktörler

Tanklar ve diğer askeri araçlar

Hava kompresörleri

Deniz vasıtaları (deniz otobüsü, hücum bot, şilep v.b.)

Lokomotifler

Jenaratörler

Sanayi makinaları

Muhtelif Burçlar

 
Adres : Anadolu Teknik Sanayi Karakaş Sk. No:41 Selçuklu / KONYA
Tel. : 0 332 251 65 19 / Faks : 0 332 249 46 01
E-Mail : bilgi@goldburc.com.tr / Web : www.goldburc.com.tr
Copyright © GOLD BURÇ 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.
www.viptanitim.com